Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Poznajemy nowych przyjaciół

Poznajemy nowych przyjaciół

Prezydent Sopotu  dr inż. Jacek Karnowski gościł pana Theo Wiedera, Nadburmistrza miasta partnerskiego Frankenthal (Pfalz) Niemcy. Gość - członek Lions Club Frankenthal (Pfalz) - poprosił o spotkanie z przedstawicielami LC Sopot. Takie spotkanie odbyło się 26 października 2015 r. w Urzędzie Miasta Sopot. Lioni zapoznali się z formami działalności obu klubów i postanowili opracować formę ściślejszej współpracy.
Przy okazji sopoccy Lioni rozmawiali z Prezydentem Miasta o bieżących sprawach Klubu.

Ryszard K. Stefanowicz
LC Sopot

FRANKENTHAL (Pfalz) - miasto w południowo - zachodnich Niemczech. Kraj Związkowy Nadrenia-Palatynat. Liczba mieszkańców około 46 tysięcy.