Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Okres Bożego Narodzenia, to czas tradycyjnych spotkań opłatkowych.
Jakżeż inne są to spotkania. Inny jest nastrój.  Zapominamy o statutowych zadaniach. Panuje atmosfera radości, wzajemnej życzliwości.
14 grudnia w Willi Baltica w Sopocie w takich nastrojach spotkani się sopoccy Lioni. Były życzenia, uściski, uśmiechy.  Przy suto zastawionym stole i akompaniamencie naszego wspaniałego akordeonisty Zenka Dziewulskiego, męskimi, mocnymi głosami śpiewano popularne kolędy. Cóż "śpiewać każdy może, jeden lepiej a drugi gorzej", kierując  się tą zasadą, mało ważne były, rytm, melodia, spójność głosów. Najważniejsze to wielkie zaangażowanie, emocje i poczucie wspólnoty w grupie.
Teraz, kiedy być może, nastąpią pochmurne dni, pełne słoty, może nie tylko atmosferycznej, niech wspomnienie tamtego wieczoru przyniesie nam uśmiech i przekonanie, że jesteśmy nie tylko członkami jednej organizacji, ale także, a może przede wszystkim, grupą kolegów i przyjaciół.

LC Sopot
Zdjęcia: Krzysztof Bomba