Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Przekazanie władzy w Klubie

Przekazanie władzy w Klubie

Koniec czerwca i początek lipca to czas zwyczajowych spotkań Lionów celem przekazania władzy w klubach. Z takiej to okazji, 28 czerwca 2014 r. na Ziemi Kaszubskiej w Sobączu, spotkali się członkowie Lions Club Sopot.
Zakończyła się druga już kadencja Prezydenta Andrzeja Ignaczaka, członka założyciela Klubu. Atrybut władzy Prezydenta, klubowy gong i młotek został przekazany nowemu Prezydentowi kadencji 20014/2015 Ryszardowi Stefanowiczowi.
Okazjonalnymi przemówieniami, oklaskami podziękowano Andrzejowi za całokształt jego pracy na rzecz klubu. Nowy Prezydent otrzymał gratulacje i zapewnienie obecnych członków LC Sopot, wsparcia i wszelkiej pomocy.
Plenerowy charakter imprezy wspierała piękna, słoneczna pogoda, więc wszyscy członkowie, ich współmałżonki oraz przyjaciele klubu ochoczo korzystali z dobrodziejstw jadła, napitku i zabawy.

Prezydent LC Sopot kadencji 2014/2015